להפיץ את שפיץ (גיליון מס' 3)

אז מסתבר שהקמת מגזין, אפילו קטן יחסית ונטול יומרות לכבוש את העולם (פירסט וי טייק ברלין), היא, איך לומר, מעט תובענית. אמנם בינתיים ברלינרית חיה ונושמת בפייסבוק וגם באינסטגרם (מופיעים גם כאן מימין), אבל פוסטים רציניים יותר לא היו מזמן.

אבל רגע – התנצלויות פולניות אינן מטרת התכנסותנו! אנחנו כאן כדי להציג חגיגית את הגיליון השלישי של שפיץ, שהוא, כזכור, המגזין העברי הראשון בברלין.

כאן (*הבהרה: המילה כאן מלנקקת לפידיאף) תוכלו לצפות במגזין השלם (כרגיל: ודאו שהקובץ – שמשקלו כשני מגה – סיים לרדת/להיטען, אחרת "ייעלמו" דפים וישתבשו דברים). השער, "דבר העורכת" ותוכן העניינים מופיעים לנוחותכם גם כאן למטה כתמונות (כלומר, אלה *לא* הקישורים למגזין השלם). אפשר להקליק ולהגדיל.  עדכון: כאן למטה מופיע גם הפידיאף כולו באמצעות issuu.

תזכורת: אלו מביניכם החיים בברלין, יכולים לקבל את המגזין ללא עלות עד הבית. שלחו מייל עם הפרטים ל: SpitzMagazin@gmail.com

למרבה השמחה, התגובות לשני הגיליונות הראשונים היו נלהבות ביותר. אם פספסתם, שפיץ זכה לפרגון גם בעין השביעית ובחדשות ערוץ 2.

המטרה היא כמובן ליידע כמה שיותר אנשים שהמגזין רלבנטי עבורם על עצם קיומו. בהקשר הזה יהיה אחלה אם תוכלו לסייע – למשל דרך העמוד של שפיץ בפייסוש, או באמצעות שיתוף הפוסט הזה עם דוברי עברית שחיים בברלין או סתם אוהבים לבקר בה.

תודה מראש, קריאה מהנה וחורף קל שיהיה!

 

 

 

11 תגובות

 1. שלחתי לפני חודשיים מייל לפרטי (כפי שמופיע בגיליון עצמו) ושאלתי אם יש מצב לקבל את הגליונות גם אם לא גרים בברלין, אבל ניקס אנטוורט מאז. אז מה באמת? יש מצב, או שיש כאן אפלייה מתקנת לטובת אלו שעבורם מודפס המגזין?

  1. שלום מוטי,
   המייל שלך לא הגיע… האם הבול שעימו צריך לשלוח לך את המגזין עולה כמו הבול לשליחת המגזין בגבולות ברלין? :)

 2. הי, איך אפשר לראות את כל המגזין? אני מצליחה לראות רק את שני העמודים הראשונים.

  1. הי מיכל, הקישור במילה "כאן" מוביל לפידיאף של המגזין השלם. באיזה דפדפן את משתמשת? בכרום הוא פותח את הפידיאף בטאב חדש, ואז צריך לחכות עד שכל הקובץ ייטען. בפיירפוקס הוא פשוט מוריד את הפידיאף למחשב. וחוץ מזה אני עובדת על פתרון ידידותי יותר…

 3. לא מבין בתעריפי דואר ברלינאים אבל מוכן בכיף לשלם ככל שידרש כדי להביא את הגליונות לכאן, 650 קילומטרים מערבה לברלין…

 4. אולי כדאי שתבדקי בתיקיית הספאם, למקרה שהשרת מוחק אוטומטית את כל מי שלא בא לו טוב בעין… בכל אופן אנסה ליתר ביטחון גם מהפייסבוק…

השאירו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *